Avrupa Depolama

Arşiv Depolama

Arşiv Depolama

Ev veya iş yeriniz şeklinde alanlarınızda bulunan birtakım eşyaların yenilenmesi veya yeni eşyaların temin edilmesi daha sonra arta kalan ve sizin için kıymeti olan mamüllerin bir süreliğine depolanması gerekebilir. İhtiyaç duyulan depolama hizmetinden yararlanarak arşiv depolama hizmetinden destek alabilirsiniz.

Arşiv depolama hizmetinden yararlanarak eşyanızın veya ürünlerinizin belli süreliğine güvenilir bir alanda muhafaza edilmesinin avantajlarına haiz olmanız mümkün. Eşya veya ürününüzün belli alanlarda muhafaza edilerek korunması hizmetini alırken ise mevzusunda uzman ve de tecrübeli bir firmadan lüzumlu hizmeti almanız son aşama önemlidir.

Eşyanın depolanması işlemlerinde mevzusunda uzman ve deneyimli bir takım desteğinden yararlanarak şirketin sunmuş olduğu avantajlardan yararlanabilirsiniz. Eşyanın depolanması işlemlerinde birçok değişik önlem alınır. Eşyaların haşere ve muhtelif zararlılara karşı korunmasının yanı sıra rutubet ve rutubetten de korunması son aşama önemlidir. Depo alanınızda eşyaların bütün detaylara dikkat edilerek korunmasının yanı sıra doğabilecek olan kaza veya hasarlara karşı korunması için ise sigorta kapsamına katılımı önemlidir. Firma seçimlerine yer vererek avantajlı bir tercihi seçmenin ayrıcalığını elde edebilirsiniz.

Arşiv eşya depolama hizmetinin edinilmesinde işlemlerinde gereksinim duyduğunuz güvenilir, garantili ve kaliteli hizmeti almak firmamızdan hizmet istek edebilirsiniz. Firmamız depolama hizmetlerinde gereksinim duyduğunuz bütün avantajları elde etmenize yardımcı oluyor. Belirlendiğiniz zaman zarfından eşyanızın herhangi bir zarar veya hasar almadan muhafaza edilmesi işlemlerinde lüzumlu olan seçimlere yer vererek kaliteli depo hizmetlerinden yararlanmanın ayrıcalığını edinebilirsiniz. Konusunda uzman ve de tecrübeli bir takım tarafınca sunulacak olan hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Arşiv depolama hizmetine haiz olurken kaliteye müsait fiyat ile yer vermenin de avantajını elde edebilirsiniz. Hizmeti almak için derhal firmamız alan kişi temsilcimiz ile iletişime geçerek lüzumlu desteği alabilirsiniz. Firmamızdan istek edeceğiniz hizmet talebi daha sonra kısa müddette yetkili personelimiz yazışma geçerek lüzumlu desteği edinebilirsiniz.

En güvenilir Depolama Şirketi

Avrupa Depolama genç ve dinamik yapısı, profesyonel hizmet anlayışı ve kurumsal taşımacılığın getirdiği yeniliklerle depolama sektöründe, şüphesiz lider kuruluş olmuştur.

Fiyat teklifi alın

NEDEN BİZ?

Ücretsiz Ekspertiz

Ambalajlama & Paketleme

Taşıma & Nakliyat

Depolama

MERAK EDİLENLER

Eşyalarımız kaybolursa ne olacak?

Ev depolama sürecinde depolanacak eşyaların listesi alınır ve bu listeye göre eşyalar not edilir ve depoda yerleştirilir. Bir şey kaybolması durumunda ki böyle bir durum küçük bir ihtimal biz firma olarak devreye girip sıkıntıyı çözmüş oluruz.

Depolarda herhangi bir rutubet, nem ya da haşere var mı?

Depolarımızda herhangi bir nem rutubet veya haşere durumu yoktur. Depolama alanları yüksek katlarda ve 7/24 nem ölçer ve havalandırma sistemi ile kontrol edilir. 2 ayda bir ilaçlama da yapılarak haşere konusunun önüne geçilmiş olur.

Eşya Depolama Sözleşmesi Yapılıyor Mu?

Eşyalarınız evinizden alındığı günden teslim edileceği güne kadar oluşabilecek her türlü sorunda firmamız tarafından güvence altına alınmaktadır.
Eşyalarınızın değerinde sigortalama işlemleri yaparak müşterilerimizin oluşabilecek herhangi bir sorun karşısında mağdur olmasını engelliyoruz ve oluşabilecek sorunların önüne geçmiş bulunuyoruz.

Ücretlendirmeyi nasıl yapıyorsunuz?

Ücretlendirme başta eşyaların yerinde keşfi ile başlar. Ev eşyası depolama hizmeti alacak kişinin eşyaları m3 bazında ortalama olarak hesaplanarak depoda kaplayacağı alan az çok tahmin edilir ve gerekli kullanılacak nakliye ile birlikte ekipmanlar da tartılarak uygun depolama fiyatı verilir.

İstediğimiz tarihte eşyalarımızı alıyor musunuz?

Sizin belirlediğiniz tarih için eşya depolama hizmeti sanmaktayız. Geri istediğiz tarih için de nakliye hizmetini yapıyoruz.

Eşyalarımız zarar görürse ne olacak?

Depolama sürecinde alınan eşyalar listelenir ve depoda kalacağı süre göz önüne alınarak paketleme hizmeti ona göre yapılır. Depoda veya nakliye sürecinde herhangi bir zarar görme durumunda eşyalar önceden sözleşmeli olarak tarafımızca sigortalanır ve güvence altına alınır.

Teklif Alın