Avrupa Depolama

Koli Depolama

Koli Depolama

Koli depolama şirketi olarak İstanbul ilinde kurulmuş olduğumuz ilk zamanlardan beri devamlı bir açınma hali içerisindeyiz. Bu açınma hali ile birlikte müşterilerimize devamlı bir kaliteli hizmet sunmanın telaşını düşünürüz. Evde kullanılan kaliteli eşyaların bir alanda uzun vakit süresince saklanması firmamızın sunmuş olduğu başarı göstermiş bir hizmettir.

Eşyalarınızın uzun vakit süresince muayyen bir adres üstünde kalması için aylık ödemesinin olacağını bilmelisiniz. Aylık ödemesi yüksek olan hususi depolama paketleri de vardır. Bu seçenekleri tercih etmek istemeyen müşterilerimiz için her vakit standart özelliklere haiz paketler bulunmaktadır. Tüm ayrıntılar mevzular hakkındaki malumat öğrenip arkasından muamele yapabilmek için telefon numaralarımız üstünden bize ulaşmalısınız.

Koli depolama alanında uzman olan firmamızda eşyalarınızın emniyet önlemleri son aşama kaliteli olarak sağlanarak depolanması sağlanır. Depolama alanından görevli emniyet ekipleri ile eşyalarınızın son aşama güvenlikli olarak saklanması sağlanır. Tüm bu mevzularda uzun zamandan beri çalışmalarını sunan firmamız ile görüşmeler yapabilirsiniz. Eşyalarınızın depo alanında tutulması boyunca muayyen bir aylık ödeme tutarı oluşur.

Bu ödemeyi aylık taksitler gibi yapabilirsiniz. Kurumsal müşterilerimiz için kendilerine malumat verilmesi amacı ile öneri dosyası sunulur. Sunulan bu öneri dosyasına tasdiklama vermeleri niteliğinde ödeme mevzusunda peşin yahut taksit benzer biçimde değişik 2 seçenek sunulur. Alanında uzman iş meydana getiren firmamız ile müzakere yaparak mevzu hakkındaki talepte bulunabilirsiniz.

En güvenilir Depolama Şirketi

Avrupa Depolama genç ve dinamik yapısı, profesyonel hizmet anlayışı ve kurumsal taşımacılığın getirdiği yeniliklerle depolama sektöründe, şüphesiz lider kuruluş olmuştur.

Fiyat teklifi alın

NEDEN BİZ?

Ücretsiz Ekspertiz

Ambalajlama & Paketleme

Taşıma & Nakliyat

Depolama

MERAK EDİLENLER

Eşyalarımız kaybolursa ne olacak?

Ev depolama sürecinde depolanacak eşyaların listesi alınır ve bu listeye göre eşyalar not edilir ve depoda yerleştirilir. Bir şey kaybolması durumunda ki böyle bir durum küçük bir ihtimal biz firma olarak devreye girip sıkıntıyı çözmüş oluruz.

Depolarda herhangi bir rutubet, nem ya da haşere var mı?

Depolarımızda herhangi bir nem rutubet veya haşere durumu yoktur. Depolama alanları yüksek katlarda ve 7/24 nem ölçer ve havalandırma sistemi ile kontrol edilir. 2 ayda bir ilaçlama da yapılarak haşere konusunun önüne geçilmiş olur.

Eşya Depolama Sözleşmesi Yapılıyor Mu?

Eşyalarınız evinizden alındığı günden teslim edileceği güne kadar oluşabilecek her türlü sorunda firmamız tarafından güvence altına alınmaktadır.
Eşyalarınızın değerinde sigortalama işlemleri yaparak müşterilerimizin oluşabilecek herhangi bir sorun karşısında mağdur olmasını engelliyoruz ve oluşabilecek sorunların önüne geçmiş bulunuyoruz.

Ücretlendirmeyi nasıl yapıyorsunuz?

Ücretlendirme başta eşyaların yerinde keşfi ile başlar. Ev eşyası depolama hizmeti alacak kişinin eşyaları m3 bazında ortalama olarak hesaplanarak depoda kaplayacağı alan az çok tahmin edilir ve gerekli kullanılacak nakliye ile birlikte ekipmanlar da tartılarak uygun depolama fiyatı verilir.

İstediğimiz tarihte eşyalarımızı alıyor musunuz?

Sizin belirlediğiniz tarih için eşya depolama hizmeti sanmaktayız. Geri istediğiz tarih için de nakliye hizmetini yapıyoruz.

Eşyalarımız zarar görürse ne olacak?

Depolama sürecinde alınan eşyalar listelenir ve depoda kalacağı süre göz önüne alınarak paketleme hizmeti ona göre yapılır. Depoda veya nakliye sürecinde herhangi bir zarar görme durumunda eşyalar önceden sözleşmeli olarak tarafımızca sigortalanır ve güvence altına alınır.

Teklif Alın