Avrupa Depolama

Öğrenci Eşya Depolama

Öğrenci Eşya Depolama

Öğrenci eşyası depolama mevzusunda uzmanlaşmış bir şirket olarak nakliyat hizmetini en güvenli biçimde sağlıyoruz. Eşyaların bir nedenle taşınması gerektiğinde evden eve ilden ile nakliyecilik hizmeti ile kolaylık ve sağlamlık sunuyoruz. Öğrenci eşyası depolama şirketi işinin ehli emek verme kadrosu ile her koşulda en kaliteli hizmetler ile lüzumlu olan önemi de taşımaktadır. Şehirler arası ve kent içi taşımacılıkta istenilen depolama taşımacılığı özenle yapılmaktadır.

Taşıma hizmeti esnasında işinde uzman emek verme ekibimiz eşyaların güvenle taşınması zarar görememesi için öncelikle ambalajlama ve paketleme işlerini yaptıktan sonrasında nakliyat aşamasına geçmektedirler. Eşyalar sigortalanarak muhtemel bir hasar görmesi niteliğinde zarar bedeli karşılanmaktadır.

Öğrenci eşyası depolama hizmeti eşyanızın belli vakit diliminde depolanması işlemleri için en önce firmaya başvurunuzu yapmanız gerekir. Depo alanında muhafaza edilecek olan eşya yükü ile alakalı araştırma yapmak suretiyle başvurunuzun ondan sonra yetkili personel adresinizi ziyaret eder. Yapılan bu ziyarette parasız eksper hizmeti sunularak eşya depolama maliyeti belirlenir. Eşyanızın depo alanında arzu ettiğiniz vakit muhafaza edilmesi için sunulan hizmet ondan sonra onayınız alınır ve lüzumlu işlemlere yer açılır.

En güvenilir Depolama Şirketi

Avrupa Depolama genç ve dinamik yapısı, profesyonel hizmet anlayışı ve kurumsal taşımacılığın getirdiği yeniliklerle depolama sektöründe, şüphesiz lider kuruluş olmuştur.

Fiyat teklifi alın

NEDEN BİZ?

Ücretsiz Ekspertiz

Ambalajlama & Paketleme

Taşıma & Nakliyat

Depolama

MERAK EDİLENLER

Eşyalarımız kaybolursa ne olacak?

Ev depolama sürecinde depolanacak eşyaların listesi alınır ve bu listeye göre eşyalar not edilir ve depoda yerleştirilir. Bir şey kaybolması durumunda ki böyle bir durum küçük bir ihtimal biz firma olarak devreye girip sıkıntıyı çözmüş oluruz.

Depolarda herhangi bir rutubet, nem ya da haşere var mı?

Depolarımızda herhangi bir nem rutubet veya haşere durumu yoktur. Depolama alanları yüksek katlarda ve 7/24 nem ölçer ve havalandırma sistemi ile kontrol edilir. 2 ayda bir ilaçlama da yapılarak haşere konusunun önüne geçilmiş olur.

Eşya Depolama Sözleşmesi Yapılıyor Mu?

Eşyalarınız evinizden alındığı günden teslim edileceği güne kadar oluşabilecek her türlü sorunda firmamız tarafından güvence altına alınmaktadır.
Eşyalarınızın değerinde sigortalama işlemleri yaparak müşterilerimizin oluşabilecek herhangi bir sorun karşısında mağdur olmasını engelliyoruz ve oluşabilecek sorunların önüne geçmiş bulunuyoruz.

Ücretlendirmeyi nasıl yapıyorsunuz?

Ücretlendirme başta eşyaların yerinde keşfi ile başlar. Ev eşyası depolama hizmeti alacak kişinin eşyaları m3 bazında ortalama olarak hesaplanarak depoda kaplayacağı alan az çok tahmin edilir ve gerekli kullanılacak nakliye ile birlikte ekipmanlar da tartılarak uygun depolama fiyatı verilir.

İstediğimiz tarihte eşyalarımızı alıyor musunuz?

Sizin belirlediğiniz tarih için eşya depolama hizmeti sanmaktayız. Geri istediğiz tarih için de nakliye hizmetini yapıyoruz.

Eşyalarımız zarar görürse ne olacak?

Depolama sürecinde alınan eşyalar listelenir ve depoda kalacağı süre göz önüne alınarak paketleme hizmeti ona göre yapılır. Depoda veya nakliye sürecinde herhangi bir zarar görme durumunda eşyalar önceden sözleşmeli olarak tarafımızca sigortalanır ve güvence altına alınır.

Teklif Alın