Avrupa Depolama

Beyaz Eşya Depolama

Beyaz Eşya Depolama

Eşya Depolama firmamız ustalaşmış beyaz eşya depolama hizmeti sunmaktadır. Nakliyat firmamız güvenilir ve pak eşya depolama alanlarında her türde beyaz eşyalarınızın muhafazası sağlanır. Eşya depolama alanlarımız 7 gün 24 saat süresince emniyet mensupları tarafınca korunan ve emniyet kameraları ile izlenen alanlardır. Tüm beyaz eşyalarınız paketlenerek korunaklı bir biçimde eşya depolama alanlarımızda muhafaza edilir.

Ev Eşyası depolama alanlarımızı öğrenci bakılırsa aylık yada senelik benzer biçimde kiralayabilirsiniz. Yıllık olarak depolama alanlarımızı kiralayan müşterilerimiz için hususi indirimlerimiz mevcuttur. Talep etmeniz halinde depolanacak olan eşyalarınızın ambalaj ve paketlemesi nakliye ekiplerimiz tarafınca yapılır. Nakliyat firmamızın beyaz eşya depolama hizmeti ile alakalı detaylı malumat almak ve hizmet talebinde bulunmak için bağlantı numaralarımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Beyaz eşya depolama hizmete ücretleri depolanacak olan eşyanın miktarına ve bekleme süresine bakılırsa farklılık gösterir. Firmamız olarak en müsait fiyatlar ile müşterilerimize beyaz eşya depolama hizmeti vermekteyiz. Beyaz eşya depolama alanlarımız aylık yahut senelik olarak kiralanabilir. Yıllık olarak beyaz eşya depolama hizmeti alan müşterilerimiz hususi indirimlerimizden yararlanabilir. Beyaz eşya depolama hizmetimizde paketleme işlemi uzman ekiplerimiz tarafınca yapılır.

Kullanmış olduğumuz bütün paketleme malzemelerimiz iso nitelik belgeli olup eşyalarınızı her türlü hasara karşı korur. Beyaz eşya depolama hizmetlerimiz ile alakalı detaylı bilgiye ulaşmak ve hizmet talebinde bulunmak için satın alan temsilcileri ile irtibata geçebilirsiniz. Firmamız olarak sizlere bir telefon kadar yakınız.

En güvenilir Depolama Şirketi

Avrupa Depolama genç ve dinamik yapısı, profesyonel hizmet anlayışı ve kurumsal taşımacılığın getirdiği yeniliklerle depolama sektöründe, şüphesiz lider kuruluş olmuştur.

Fiyat teklifi alın

NEDEN BİZ?

Ücretsiz Ekspertiz

Ambalajlama & Paketleme

Taşıma & Nakliyat

Depolama

MERAK EDİLENLER

Eşyalarımız kaybolursa ne olacak?

Ev depolama sürecinde depolanacak eşyaların listesi alınır ve bu listeye göre eşyalar not edilir ve depoda yerleştirilir. Bir şey kaybolması durumunda ki böyle bir durum küçük bir ihtimal biz firma olarak devreye girip sıkıntıyı çözmüş oluruz.

Depolarda herhangi bir rutubet, nem ya da haşere var mı?

Depolarımızda herhangi bir nem rutubet veya haşere durumu yoktur. Depolama alanları yüksek katlarda ve 7/24 nem ölçer ve havalandırma sistemi ile kontrol edilir. 2 ayda bir ilaçlama da yapılarak haşere konusunun önüne geçilmiş olur.

Eşya Depolama Sözleşmesi Yapılıyor Mu?

Eşyalarınız evinizden alındığı günden teslim edileceği güne kadar oluşabilecek her türlü sorunda firmamız tarafından güvence altına alınmaktadır.
Eşyalarınızın değerinde sigortalama işlemleri yaparak müşterilerimizin oluşabilecek herhangi bir sorun karşısında mağdur olmasını engelliyoruz ve oluşabilecek sorunların önüne geçmiş bulunuyoruz.

Ücretlendirmeyi nasıl yapıyorsunuz?

Ücretlendirme başta eşyaların yerinde keşfi ile başlar. Ev eşyası depolama hizmeti alacak kişinin eşyaları m3 bazında ortalama olarak hesaplanarak depoda kaplayacağı alan az çok tahmin edilir ve gerekli kullanılacak nakliye ile birlikte ekipmanlar da tartılarak uygun depolama fiyatı verilir.

İstediğimiz tarihte eşyalarımızı alıyor musunuz?

Sizin belirlediğiniz tarih için eşya depolama hizmeti sanmaktayız. Geri istediğiz tarih için de nakliye hizmetini yapıyoruz.

Eşyalarımız zarar görürse ne olacak?

Depolama sürecinde alınan eşyalar listelenir ve depoda kalacağı süre göz önüne alınarak paketleme hizmeti ona göre yapılır. Depoda veya nakliye sürecinde herhangi bir zarar görme durumunda eşyalar önceden sözleşmeli olarak tarafımızca sigortalanır ve güvence altına alınır.

Teklif Alın