Avrupa Depolama

Evrak Depolama

Evrak Depolama

Evrak depolama, işletmelerin ve çalışanların dokümanlarını uzun soluklu saklamak adına, artık etken olarak kullanmadıkları sadece ehemmiyet taşıyan belgeleri başka bir alana taşımalarıdır. Bu arşiv verileri, kuruluş için hala mühim olan eski verileri ihtiva eder ve yasal uyumluluklar adına saklanması ihtiyaç duyulan bilgilerdir.

Arşivleme ilk önce yasal gerekliliklerden ötürü önemlidir şundan dolayı birçok işletme, yasal olarak tutulması ihtiyaç duyulan belgelerini yanlışlıkla elden çıkarır. Günümüzde bu verilerin elektronik ortamda da depolanması mümkündür sadece yasal düzenlemelere gore birtakım mühim dokümanların muayyen bir müddet süresince saklanması gerekir. Ayrıca evrak depolamanın hem işletme bununla birlikte çalışanlar açısından birçok pozitif yanları vardır.

Şu anda mühim kayıtlarınızı iyi mi saklıyorsunuz? Eğer dosya odanızın hırsızlık yada herhangi bir tehlikeli durumdan etkilenebileceğini düşünüyorsanız belgelerinizi başka bir alana taşımanız daha sıhhatli olur. Evrak depolama tesisleri sıkı emniyet prosedürlerine haizdir ve yalnızca yetkili personelin kayıtlarınıza erişebilmesini sağlar.

Evrak depolama sistemini kullandığınızda yeni müşterileriniz için iş yerinizde daha çok alan açabilir ve doküman akışını hızlandırabilirsiniz. Bu konum hem de çalışanlar üstündeki iş yükünü de azaltarak işletmenizin üretimini artırır.

En güvenilir Depolama Şirketi

Avrupa Depolama genç ve dinamik yapısı, profesyonel hizmet anlayışı ve kurumsal taşımacılığın getirdiği yeniliklerle depolama sektöründe, şüphesiz lider kuruluş olmuştur.

Fiyat teklifi alın

NEDEN BİZ?

Ücretsiz Ekspertiz

Ambalajlama & Paketleme

Taşıma & Nakliyat

Depolama

MERAK EDİLENLER

Eşyalarımız kaybolursa ne olacak?

Ev depolama sürecinde depolanacak eşyaların listesi alınır ve bu listeye göre eşyalar not edilir ve depoda yerleştirilir. Bir şey kaybolması durumunda ki böyle bir durum küçük bir ihtimal biz firma olarak devreye girip sıkıntıyı çözmüş oluruz.

Depolarda herhangi bir rutubet, nem ya da haşere var mı?

Depolarımızda herhangi bir nem rutubet veya haşere durumu yoktur. Depolama alanları yüksek katlarda ve 7/24 nem ölçer ve havalandırma sistemi ile kontrol edilir. 2 ayda bir ilaçlama da yapılarak haşere konusunun önüne geçilmiş olur.

Eşya Depolama Sözleşmesi Yapılıyor Mu?

Eşyalarınız evinizden alındığı günden teslim edileceği güne kadar oluşabilecek her türlü sorunda firmamız tarafından güvence altına alınmaktadır.
Eşyalarınızın değerinde sigortalama işlemleri yaparak müşterilerimizin oluşabilecek herhangi bir sorun karşısında mağdur olmasını engelliyoruz ve oluşabilecek sorunların önüne geçmiş bulunuyoruz.

Ücretlendirmeyi nasıl yapıyorsunuz?

Ücretlendirme başta eşyaların yerinde keşfi ile başlar. Ev eşyası depolama hizmeti alacak kişinin eşyaları m3 bazında ortalama olarak hesaplanarak depoda kaplayacağı alan az çok tahmin edilir ve gerekli kullanılacak nakliye ile birlikte ekipmanlar da tartılarak uygun depolama fiyatı verilir.

İstediğimiz tarihte eşyalarımızı alıyor musunuz?

Sizin belirlediğiniz tarih için eşya depolama hizmeti sanmaktayız. Geri istediğiz tarih için de nakliye hizmetini yapıyoruz.

Eşyalarımız zarar görürse ne olacak?

Depolama sürecinde alınan eşyalar listelenir ve depoda kalacağı süre göz önüne alınarak paketleme hizmeti ona göre yapılır. Depoda veya nakliye sürecinde herhangi bir zarar görme durumunda eşyalar önceden sözleşmeli olarak tarafımızca sigortalanır ve güvence altına alınır.

Teklif Alın