Avrupa Depolama

Parça Eşya Depolama

Parça Eşya Depolama

Özellikle mecburi tahliye sebebiyle evinizi ya da iş yerinizi taşımak zorunda kaldıysanız parça eşya depolama hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Adeta kurtarıcı rolü üstüne alan depolama tesislerimiz sizler gelip teslim alana kadar eşyalarınızı en sıhhatli koşullarda barındırmak suretiyle tasarlandı. Olumsuz iklim koşullarına ve eşyaya zarar vermesi olası kemirgen bütün canlılara karşı extra tedbirlerle donatılmış eşya depolarımızdan büyük kıvanç duyacağınızı düşünüyoruz. Üstelik güvenliği tam olarak sağlanmış uygar tesislerimizde eşyalarınız kalmış olduğu zaman içinde sigortalı bir halde barındırılıyor.

Parça eşya depolama hizmetlerinde sigortalı hizmet vermeteyiz. Müşterilerimize sorunsuz eşya depolama hizmetleri sunuyoyoruz. Avrupa Depolama şirketi olarak İstanul’da bulunan depolarımız tamamen güvenlikleri sağlanmışıt. Güvenli depolama hizmetlerinde liderliğimizi pak depolar ile sürdürmekteyiz. Depolarımız rutubet koko ve her hangi esenlik koşualrını aşan durumlar barındırmamaktadır. Sizlere vediğimiz hizmetler de eşyaların ilk günkü şeklinde olması için en iyi depoalrda hizmetler vermekteyiz. Depolarımız temizlik koşularına müsait olmanın yanında kameralar ile 7/24 izlenmektedir ve alarım sistemleri ile korunmaktadır.

Parça eşya depolama hizmetlerimizi sizler için daha ustalaşmış hale getirdik. Bu hizmetlerimizden ustalaşmış olarak yararlanabilirsiniz. Hizmetlerimizde satın alan memnuniyetine ve müspet refaranslara ehemmiyet vermekteyiz. Bu yüzden sunduğumuz bütün hizmetlerde sizler için en iyi koşuları sağlıyoruz.

En güvenilir Depolama Şirketi

Avrupa Depolama genç ve dinamik yapısı, profesyonel hizmet anlayışı ve kurumsal taşımacılığın getirdiği yeniliklerle depolama sektöründe, şüphesiz lider kuruluş olmuştur.

Fiyat teklifi alın

NEDEN BİZ?

Ücretsiz Ekspertiz

Ambalajlama & Paketleme

Taşıma & Nakliyat

Depolama

MERAK EDİLENLER

Eşyalarımız kaybolursa ne olacak?

Ev depolama sürecinde depolanacak eşyaların listesi alınır ve bu listeye göre eşyalar not edilir ve depoda yerleştirilir. Bir şey kaybolması durumunda ki böyle bir durum küçük bir ihtimal biz firma olarak devreye girip sıkıntıyı çözmüş oluruz.

Depolarda herhangi bir rutubet, nem ya da haşere var mı?

Depolarımızda herhangi bir nem rutubet veya haşere durumu yoktur. Depolama alanları yüksek katlarda ve 7/24 nem ölçer ve havalandırma sistemi ile kontrol edilir. 2 ayda bir ilaçlama da yapılarak haşere konusunun önüne geçilmiş olur.

Eşya Depolama Sözleşmesi Yapılıyor Mu?

Eşyalarınız evinizden alındığı günden teslim edileceği güne kadar oluşabilecek her türlü sorunda firmamız tarafından güvence altına alınmaktadır.
Eşyalarınızın değerinde sigortalama işlemleri yaparak müşterilerimizin oluşabilecek herhangi bir sorun karşısında mağdur olmasını engelliyoruz ve oluşabilecek sorunların önüne geçmiş bulunuyoruz.

Ücretlendirmeyi nasıl yapıyorsunuz?

Ücretlendirme başta eşyaların yerinde keşfi ile başlar. Ev eşyası depolama hizmeti alacak kişinin eşyaları m3 bazında ortalama olarak hesaplanarak depoda kaplayacağı alan az çok tahmin edilir ve gerekli kullanılacak nakliye ile birlikte ekipmanlar da tartılarak uygun depolama fiyatı verilir.

İstediğimiz tarihte eşyalarımızı alıyor musunuz?

Sizin belirlediğiniz tarih için eşya depolama hizmeti sanmaktayız. Geri istediğiz tarih için de nakliye hizmetini yapıyoruz.

Eşyalarımız zarar görürse ne olacak?

Depolama sürecinde alınan eşyalar listelenir ve depoda kalacağı süre göz önüne alınarak paketleme hizmeti ona göre yapılır. Depoda veya nakliye sürecinde herhangi bir zarar görme durumunda eşyalar önceden sözleşmeli olarak tarafımızca sigortalanır ve güvence altına alınır.

Teklif Alın