Avrupa Depolama

Ev Eşyası Depolama

Ev Eşyası Depolama

İstanbul eşya depolama hizmeti eşyalarınızın muayyen bir müddet kullanılmaması ve saklanması ihtiyaç duyulan durumlarda, tercih edilen hizmetlerden birisidir. Bu yazımızda eşya depolama hizmetleri hakkındaki, geniş kapsamlı bilgiler yer almaktadır. Ev eşyası depolama şirketi olarak, depo alanlarımızın hepsi son sistem teknoloji ve uzman hususi güvenlik mensupları tarafınca koruma altındadır.

Evden eve depolarımızın 7/24 güvenlik kamerası ile izleniyor olması ve 24 saat süresince hususi güvenlik elemanlarının ayrıntılı bir biçimde güvenliği sağlıyor olması, depoların emniyet seviyesinin artmasını sağlamaktadır. Aynı zamanda kiralık eşya depolama alanlarımız; hususi kilitler ile kilitlenir vaziyette olması da, eşya güvenliği mevzusunda aldığımız extra önlemler arasındadır.

“Eşya depo kiraları ne kadar?” diye düşünebilirsiniz. Gelin buna izahat getirelim. İstanbul eşya depolama fiyatlarının belirlenmesi mevzusunda, fiyatlara tesir eden faktörler hakkındaki ayrıntılı malumat sahibi olmak gerekmektedir. Ev eşyalari için depo fiyatlari İstanbul; Örneğin eşyanın miktarı, hangi depolarda saklanacağı ve eşya depolama firmasının sunmuş olduğu hizmet kalitesi benzer biçimde birçok müessir kiralık eşya kaynağı tutarları mevzusunda, belirleyici olmaktadır.

Ayrıca eşyalarınızın Avrupa Depo tarafınca nakliye araçları ile taşınması halinde de, başlangıç aşamasında bir defaya mahsus olmak suretiyle nakliye tutarı ödemeniz gerekecektir. Birçok etkene bağlı olarak değişen ücretler hakkındaki, şirket yetkilileri ehil bilgiye haiz olmadan fiyat vermemektedir. Çünkü meçhul bir işe fiyat vermek, mantık ve profesyonelliğe aykırı bir vaziyet olarak kabul edilmektedir. En müsait fiyatı arıyorsanız derhal bizimle iletişime geçebilirsiniz. Fakat ucuz ücretlere aldanıp düzmece firmaların ağına takılabilirsiniz. Eşyalarınızı bodrum katlarda depolatmayınız. Depoyu evvel ziyaret ediniz.

En güvenilir Depolama Şirketi

Avrupa Depolama genç ve dinamik yapısı, profesyonel hizmet anlayışı ve kurumsal taşımacılığın getirdiği yeniliklerle depolama sektöründe, şüphesiz lider kuruluş olmuştur.

Fiyat teklifi alın

NEDEN BİZ?

Ücretsiz Ekspertiz

Ambalajlama & Paketleme

Taşıma & Nakliyat

Depolama

MERAK EDİLENLER

Eşyalarımız kaybolursa ne olacak?

Ev depolama sürecinde depolanacak eşyaların listesi alınır ve bu listeye göre eşyalar not edilir ve depoda yerleştirilir. Bir şey kaybolması durumunda ki böyle bir durum küçük bir ihtimal biz firma olarak devreye girip sıkıntıyı çözmüş oluruz.

Depolarda herhangi bir rutubet, nem ya da haşere var mı?

Depolarımızda herhangi bir nem rutubet veya haşere durumu yoktur. Depolama alanları yüksek katlarda ve 7/24 nem ölçer ve havalandırma sistemi ile kontrol edilir. 2 ayda bir ilaçlama da yapılarak haşere konusunun önüne geçilmiş olur.

Eşya Depolama Sözleşmesi Yapılıyor Mu?

Eşyalarınız evinizden alındığı günden teslim edileceği güne kadar oluşabilecek her türlü sorunda firmamız tarafından güvence altına alınmaktadır.
Eşyalarınızın değerinde sigortalama işlemleri yaparak müşterilerimizin oluşabilecek herhangi bir sorun karşısında mağdur olmasını engelliyoruz ve oluşabilecek sorunların önüne geçmiş bulunuyoruz.

Ücretlendirmeyi nasıl yapıyorsunuz?

Ücretlendirme başta eşyaların yerinde keşfi ile başlar. Ev eşyası depolama hizmeti alacak kişinin eşyaları m3 bazında ortalama olarak hesaplanarak depoda kaplayacağı alan az çok tahmin edilir ve gerekli kullanılacak nakliye ile birlikte ekipmanlar da tartılarak uygun depolama fiyatı verilir.

İstediğimiz tarihte eşyalarımızı alıyor musunuz?

Sizin belirlediğiniz tarih için eşya depolama hizmeti sanmaktayız. Geri istediğiz tarih için de nakliye hizmetini yapıyoruz.

Eşyalarımız zarar görürse ne olacak?

Depolama sürecinde alınan eşyalar listelenir ve depoda kalacağı süre göz önüne alınarak paketleme hizmeti ona göre yapılır. Depoda veya nakliye sürecinde herhangi bir zarar görme durumunda eşyalar önceden sözleşmeli olarak tarafımızca sigortalanır ve güvence altına alınır.

Teklif Alın