Avrupa Depolama

Büro Depolama

Büro Depolama

Büro depolama hizmeti, her insanın faydalanabileceği çok avantajlı bir hizmet türüdür. Eşyaların geçici bir süreliğine muayyen bir kapalı alanda, kapısı kitli olarak depolanmasını anlatım eder. Bu hizmet muhteviyatında eşyaların depoya kadar nakliyesi de yer alır. Firmamız oda eşyası depolama hizmeti mevzusunda lüzumlu malumat ve tecrübeye sahiptir. Sizden teslim alınan eşyalar, vakti ulaştığında aynı halde size teslim edilir.

Kimi vakit elinizde extra eşya olur ve bu eşyaları nereye koyacağınızı bilemezsiniz. Bu durumda aklınıza eşyalarınızı elden çıkarma seçeneği gelebilir. Ancak bu seçenek doğru değildir. Zamanı ulaştığında bu eşyalara yine gereksinim duyarsınız ve bu defa yeni eşya almak zorunda kalırsınız. Sonuç olarak da maddi zarara uğrarsınız. Halbuki hizmetimizden faydalandığınızda eşyalarınızı elden çıkarmanıza ve yeni eşya satın almanıza asla gerek kalmaz. Böylece çok kârlı bir iş yapmış olursunuz.

Firmamız ustalaşmış kalitede eşya depolama hizmeti sunar. Bizimle iletişime geçerek mevzu hakkındaki daha kapsamlı malumat alabilirsiniz. Depolanmasını arzu ettiğiniz eşya miktarı, niteliği ve depolanmasını arzu ettiğiniz vakit hakkındaki malumat vermeniz halinde ayrıntılı fiyat bilgisini de öğrenebilirsiniz.

Eşyalarınız taşınırken ambalajlama veya demonte etme benzer biçimde işlemler gerekebilir. Bu durumda firmamız mensupları gerekeni yapacaktır. Araçlarımıza yüklenen eşyalarımız depomuza kadar özenle taşınır. Depoların bakımı, haşere ilaçlaması ve temizliği tertipli olarak yapılır. Depoların kilitlenmesi ve güvenliğinin sağlanması mevzusunda da son aşama kırılgan davranılır.

Büro eşya depolama hizmeti mevzusunda firmamıza güvenmeniz halinde hiç pişman olmayacağınızı söyleyebiliriz. Sunduğumuz hizmet ustalaşmış kalitededir. Eşyalarınızın güvenliğine dikkat edilir ve hasarsız bir halde size teslim edilir.

En güvenilir Depolama Şirketi

Avrupa Depolama genç ve dinamik yapısı, profesyonel hizmet anlayışı ve kurumsal taşımacılığın getirdiği yeniliklerle depolama sektöründe, şüphesiz lider kuruluş olmuştur.

Fiyat teklifi alın

NEDEN BİZ?

Ücretsiz Ekspertiz

Ambalajlama & Paketleme

Taşıma & Nakliyat

Depolama

MERAK EDİLENLER

Eşyalarımız kaybolursa ne olacak?

Ev depolama sürecinde depolanacak eşyaların listesi alınır ve bu listeye göre eşyalar not edilir ve depoda yerleştirilir. Bir şey kaybolması durumunda ki böyle bir durum küçük bir ihtimal biz firma olarak devreye girip sıkıntıyı çözmüş oluruz.

Depolarda herhangi bir rutubet, nem ya da haşere var mı?

Depolarımızda herhangi bir nem rutubet veya haşere durumu yoktur. Depolama alanları yüksek katlarda ve 7/24 nem ölçer ve havalandırma sistemi ile kontrol edilir. 2 ayda bir ilaçlama da yapılarak haşere konusunun önüne geçilmiş olur.

Eşya Depolama Sözleşmesi Yapılıyor Mu?

Eşyalarınız evinizden alındığı günden teslim edileceği güne kadar oluşabilecek her türlü sorunda firmamız tarafından güvence altına alınmaktadır.
Eşyalarınızın değerinde sigortalama işlemleri yaparak müşterilerimizin oluşabilecek herhangi bir sorun karşısında mağdur olmasını engelliyoruz ve oluşabilecek sorunların önüne geçmiş bulunuyoruz.

Ücretlendirmeyi nasıl yapıyorsunuz?

Ücretlendirme başta eşyaların yerinde keşfi ile başlar. Ev eşyası depolama hizmeti alacak kişinin eşyaları m3 bazında ortalama olarak hesaplanarak depoda kaplayacağı alan az çok tahmin edilir ve gerekli kullanılacak nakliye ile birlikte ekipmanlar da tartılarak uygun depolama fiyatı verilir.

İstediğimiz tarihte eşyalarımızı alıyor musunuz?

Sizin belirlediğiniz tarih için eşya depolama hizmeti sanmaktayız. Geri istediğiz tarih için de nakliye hizmetini yapıyoruz.

Eşyalarımız zarar görürse ne olacak?

Depolama sürecinde alınan eşyalar listelenir ve depoda kalacağı süre göz önüne alınarak paketleme hizmeti ona göre yapılır. Depoda veya nakliye sürecinde herhangi bir zarar görme durumunda eşyalar önceden sözleşmeli olarak tarafımızca sigortalanır ve güvence altına alınır.

Teklif Alın