Avrupa Depolama

Ofis Eşyası Depolama

Ofis Eşyası Depolama

Kaliteli hizmet sunumu ile Ofis depolama firmaları içinde ön plana çıkan Avrupa Depolama, değişik hizmet alternatifleriyle müşterilerimiz tarafınca yoğun alaka görmüştür. Geçmiş deneyimlerini uygar nakliyecilik şekilleri ile birleştirerek hizmet veren firmamız, kaliteli hizmeti en müsait fiyatlarla sizlere sunmaktadır.

Yaptığı işlerde zamanında teslimatın sizler için ne kadar mühim bulunduğunun bilincinde olan büro depolama şirketimiz, aldığı bütün işleri zamanında teslim etmeye hassasiyetine haiz bir firmadır. Hizmet çeşitliliği yönünden en çokca seçeneği sunan firmaların başlangıcında gelen firmamız, büro depolama sektörüne ilişik yapılabilecek bütün işlerde siz kıymetli müşterilerimizin en mühim çözüm ortağı olmaya devam etmektedir.

Kaliteli hizmet anlayışı ve depolama sektöründe uzun vakit alın teri dökmüş çalışanlarıyla camia adabı muaşeret kurallarının uygulanması mevzusunda gösterdiği hassasiyetle, firmamızdan en ülkü koşullarda hizmet alabilirsiniz. Sizlere sunmuş olduğumuz hizmet ancak ile sınırı olan kalmayıp, kurumsal firmaların ve kuruluşların bütün nakliye işlerinde sorunsuz bir halde hizmet vermekteyiz.

Ofis depolama ücretleri işlerinde mühim bir yere haiz olan ve her şirketin dikkatsizlik etmemesi ihtiyaç duyulan sigortalı taşıma hizmeti, büro eşyası depolama tarafınca sigorta tutarı karşılanarak verilmektedir. Böylelikle eşyalarınızı hiç bir ek ücret ödemeden sigorta güvencesi altında taşıyabilirsiniz. Fiyatlar ofisinize nazaran farklılık göstermektedir.

Eşyalarınızın sökülmesi ve montaj edilmesi benzer biçimde ek işlerde de hizmet sunan firmamız, kolay kabul edilebilecek ücretler karşılığında, sektöre ilişik değişik hizmetler almanıza imkan tanımaktadır. En iyi hizmeti en müsait fiyatlarla almak için bizimle irtibata geçerek, daha çok malumat sahibi olabilirsiniz.

En güvenilir Depolama Şirketi

Avrupa Depolama genç ve dinamik yapısı, profesyonel hizmet anlayışı ve kurumsal taşımacılığın getirdiği yeniliklerle depolama sektöründe, şüphesiz lider kuruluş olmuştur.

Fiyat teklifi alın

NEDEN BİZ?

Ücretsiz Ekspertiz

Ambalajlama & Paketleme

Taşıma & Nakliyat

Depolama

MERAK EDİLENLER

Eşyalarımız kaybolursa ne olacak?

Ev depolama sürecinde depolanacak eşyaların listesi alınır ve bu listeye göre eşyalar not edilir ve depoda yerleştirilir. Bir şey kaybolması durumunda ki böyle bir durum küçük bir ihtimal biz firma olarak devreye girip sıkıntıyı çözmüş oluruz.

Depolarda herhangi bir rutubet, nem ya da haşere var mı?

Depolarımızda herhangi bir nem rutubet veya haşere durumu yoktur. Depolama alanları yüksek katlarda ve 7/24 nem ölçer ve havalandırma sistemi ile kontrol edilir. 2 ayda bir ilaçlama da yapılarak haşere konusunun önüne geçilmiş olur.

Eşya Depolama Sözleşmesi Yapılıyor Mu?

Eşyalarınız evinizden alındığı günden teslim edileceği güne kadar oluşabilecek her türlü sorunda firmamız tarafından güvence altına alınmaktadır.
Eşyalarınızın değerinde sigortalama işlemleri yaparak müşterilerimizin oluşabilecek herhangi bir sorun karşısında mağdur olmasını engelliyoruz ve oluşabilecek sorunların önüne geçmiş bulunuyoruz.

Ücretlendirmeyi nasıl yapıyorsunuz?

Ücretlendirme başta eşyaların yerinde keşfi ile başlar. Ev eşyası depolama hizmeti alacak kişinin eşyaları m3 bazında ortalama olarak hesaplanarak depoda kaplayacağı alan az çok tahmin edilir ve gerekli kullanılacak nakliye ile birlikte ekipmanlar da tartılarak uygun depolama fiyatı verilir.

İstediğimiz tarihte eşyalarımızı alıyor musunuz?

Sizin belirlediğiniz tarih için eşya depolama hizmeti sanmaktayız. Geri istediğiz tarih için de nakliye hizmetini yapıyoruz.

Eşyalarımız zarar görürse ne olacak?

Depolama sürecinde alınan eşyalar listelenir ve depoda kalacağı süre göz önüne alınarak paketleme hizmeti ona göre yapılır. Depoda veya nakliye sürecinde herhangi bir zarar görme durumunda eşyalar önceden sözleşmeli olarak tarafımızca sigortalanır ve güvence altına alınır.

Teklif Alın