Avrupa Depolama

Kişilik Ekip

m2 Depo Alanı

Araç Filosu

Rutubetsiz & Parkeli Depolar

Yeni yapılarda kurduğumuz depo merkezlerimiz yüksek katlarda olup, düzenli şekilde havalandırılmaktadır.

Güvenlik Kameralı Depolar

Güvenlik politikamız gereği tüm depolama alanlarımız ayrıntılı şekilde 7/24 kamera sistemiyle izlenmektedir.

Eşya Paketleme Hizmeti

Depolanmaya hazırlık aşamasında kaliteli ve dayanıklı malzemelerle tüm eşyalarınız titizlikle paketlenmektedir.

Sigortalı Depolama

Depolarımızda tutulan tüm eşyalarınız tüm afet ve acil duruma karşı sigortlanmaktadır.

depolama-kurumsal-avrupa

Yerinden Alma Hizmeti

Eşyalarınızı ücretsiz keşif sürecinin ardından bulunduğu mevcut yerden paketleyerek alıyoruz.

Depodan Adrese Teslim

İhtiyaç duymanız halinde eşyalarınızı yeni adresinize sorunsuz şekilde teslim ediyoruz.

Aylık Uygun Fiyatlar

Sizden yıllık ücret talep etmiyor, ödeme imkanınıza göre her türlü esnekliği ve kolaylığı tanıyoruz.

Kişiye Özel Depo Alanları

Kişiye özel depolama alanlarımız ile eşyalarınızı 7/24 izlenebilir güvenli yerlerde depoluyoruz.

Kurumsal ev ve parça eşya depolamada benim tavsiyem Avrupa Depolama firmasıdır. Çünkü uzun süredir bu firmayla çalışıyorum, herhangi bir sorun da yaşamadım. Eşyalarım Avrupa Depolama ile güvende...

Özgür Uzel

Kesinlikle çok ilgiliydiler. Eşya Depolama alanında sektörün tartışmasız en iyisi diyebilirim. İddialı oldukları kadar, sözlerinin eriler. Artık her zaman çalışacağım bir firmayı bulduğuma inanıyorum.

Osman Hilmi Onur

Avrupa Lojistik ile yakın zaman içerisinde çalışma fırsatımız oldu. Ofis Depolama işlerinde bir numaralar! Bundan sonraki tüm işlerimde de çalışacağım firmayı buldum artık.

Yadigar Yurt

İlgili ve güler yüzlü olmalarını çok sevdim. Beşiktaş’daki ofisimin eşyalarını Kadıköy’e en yakın yerde Avrupa Depolama firmasıyla güvenle depoluyorum. Hızlı ve fiyat konusunda süperler.

Fahri Tunç

Öğrenci evi eşyalarımı yeni yere geçene kadar depolamak istediğimizde bir akrabam Avrupa Depolama firmasını tavsiye etti. Başlangıçta tereddüt etmedik değil. Ama sonraki süreçte iyi ki bu firmayı tercih ettim dedim.

Fatma Kömürcü

İlk görüşmeden ev eşyası depolamasında muhteşem hizmet! Avrupa Depolama depolamadan önce her şeyi gözden geçirdi. Taşıyıcılar çok çalışkan, harika ekip, çok profesyonel, kesinlikle onları tavsiye ediyorum.

Talat Gündüz

Tüm çalışanlarınıza ve ortaklarınıza en içten teşekkürlerimi iletmek istedim. Avrupa Depolama firmasıyla uzun süreden bu yana çalışıyorum, hiçbir işimde de sorun çıkarmadılar. Tavsiye ediyorum.

Elif Bennur

Ücretlendirmeyi nasıl yapıyorsunuz?

Ücretlendirme başta eşyaların yerinde keşfi ile başlar. Ev eşyası depolama hizmeti alacak kişinin eşyaları m3 bazında ortalama olarak hesaplanarak depoda kaplayacağı alan az çok tahmin edilir ve gerekli kullanılacak nakliye ile birlikte ekipmanlar da tartılarak uygun depolama fiyatı verilir.

İstediğimiz tarihte eşyalarımızı alıyor musunuz?

Sizin belirlediğiniz tarih için eşya depolama hizmeti sanmaktayız. Geri istediğiz tarih için de nakliye hizmetini yapıyoruz.

Eşyalarımız zarar görürse ne olacak?

Depolama sürecinde alınan eşyalar listelenir ve depoda kalacağı süre göz önüne alınarak paketleme hizmeti ona göre yapılır. Depoda veya nakliye sürecinde herhangi bir zarar görme durumunda eşyalar önceden sözleşmeli olarak tarafımızca sigortalanır ve güvence altına alınır.

Eşyalarımız kaybolursa ne olacak?

Ev depolama sürecinde depolanacak eşyaların listesi alınır ve bu listeye göre eşyalar not edilir ve depoda yerleştirilir. Bir şey kaybolması durumunda ki böyle bir durum küçük bir ihtimal biz firma olarak devreye girip sıkıntıyı çözmüş oluruz.

Depolarda herhangi bir rutubet, nem ya da haşere var mı?

Depolarımızda herhangi bir nem rutubet veya haşere durumu yoktur. Depolama alanları yüksek katlarda ve 7/24 nem ölçer ve havalandırma sistemi ile kontrol edilir. 2 ayda bir ilaçlama da yapılarak haşere konusunun önüne geçilmiş olur.

Eşya Depolama Sözleşmesi Yapılıyor Mu?

Eşyalarınız evinizden alındığı günden teslim edileceği güne kadar oluşabilecek her türlü sorunda firmamız tarafından güvence altına alınmaktadır.
Eşyalarınızın değerinde sigortalama işlemleri yaparak müşterilerimizin oluşabilecek herhangi bir sorun karşısında mağdur olmasını engelliyoruz ve oluşabilecek sorunların önüne geçmiş bulunuyoruz.

Güvenilir Depolama Hizmeti mi Arıyorsunuz?

Teklif Alın